Pilnie potrzebna orteza dla Romusia

Romuś, nasz mały wojownik, Yorkshire terrier, przyszedł na świat 27.09.2017 r. Od początku był radosnym i energicznym towarzyszem. Niestety, od 15.01.2021 r. jego życie zmieniło się diametralnie. Romuś zmaga się z martwiczym zapaleniem mózgu, co stanowi dla niego ogromne wyzwanie.

Jakiś czas temu Romuś przestał chodzić. Wizyta u ortopedy ujawniła zwichniętą rzepkę i zerwane więzadła, które uniemożliwiają mu poruszanie się. „Kolano ucieka” – brzmi to jak niewielki problem, ale dla Romusia to cały świat, który się zawalił🚑.

Niestety, wyniki RTG przyniosły jeszcze gorsze wiadomości – „kolana nie ma”. W obliczu takiej diagnozy, nawet dwóch doświadczonych ortopedów zdecydowało, że operacja jest niemożliwa😢.

Po długich konsultacjach i rozważaniu wszystkich możliwości, lekarze zdecydowali, że operacja jest zbyt ryzykowna. Ryzyko związane z narkozą, infekcjami, problemami z gojeniem rany – to wszystko sprawia, że Romuś nie zostanie poddany operacji. Nasz mały bohater zbyt wiele już przeszedł🤕.

Ale jest nadzieja!  Chcemy dla Romusia ortezę wydrukowaną na drukarce 4D – lekką, dopasowaną, która da mu szansę na powrót do sprawności. Widzimy, jak dzielnie sobie radzi, jak się przemieszcza, jak chce żyć pełnią życia💖.

Pomóżmy Romusiowi stanąć na nogi! Jego ortezę wyceniono na 2 tysiące złotych. Każda złotówka zbliży nas do celu – do chwili, gdy nasz mały wojownik znów będzie mógł biegać i cieszyć się każdym dniem.

Twoja pomoc może sprawić, że Romuś znów będzie miał stabilne kolaneczko i szansę na normalne życie. Dołącz do naszej zbiórki i pokażmy, że razem możemy zdziałać cuda!🙏