Pomóżmy w leczeniu Sonii!

W naszym życiu czasami spotykamy historie, które zmuszają nas do zatrzymania się i wsłuchania. Dziś chcemy podzielić się z Wami opowieścią o Soni, niezwykłym psie, który potrzebuje naszej wspólnej pomocy.

Sonia, teraz czternastoletnia dama, zaczęła tracić na wadze mimo apetytu, który nie malał. Pojawiły się krwawe biegunki, sygnalizujące poważne problemy zdrowotne. Właścicielka Soni, zmagając się z ograniczeniami finansowymi, próbowała znaleźć rozwiązanie, opierając się na dostępnych w Internecie poradach. Jednak Sonia potrzebuje więcej niż tylko doraźnych środków – wymaga specjalistycznej opieki weterynaryjnej, diety i leków, aby móc żyć pełnią życia, nie zwracając na siebie współczujących spojrzeń przechodniów.

Historia Soni to nie tylko walka o zdrowie. To opowieść o determinacji, miłości i niezłomnej woli przetrwania. Niestety, właścicielka Soni, obecnie na zasiłku, zmaga się z własnymi trudnościami finansowymi, co sprawia, że każdy dzień jest wyzwaniem w zapewnieniu Soni niezbędnej opieki.

Jesteśmy świadkami niesamowitej hojności ludzkiego serca, kiedy obca osoba, poruszona losem Soni, zaoferowała wsparcie, umożliwiając wizytę u weterynarza. To przypomina nam, że dobroć istnieje i ma ogromną moc.

Dziś zwracamy się do Was, Społeczność o Wielkich Sercach, z prośbą o pomoc dla Soni. Każdy grosz zbliża nas do celu – zapewnienia Soni zdrowia i szczęścia, na które zasługuje. Niech ta historia stanie się symbolem naszej wspólnej empatii i solidarności.

Wspólnie możemy zrobić różnicę. Pomóżmy Soni wrócić do zdrowia, aby mogła cieszyć się każdym dniem, spędzonym u boku swojej kochającej rodziny. Niech ten apel o pomoc przypomni nam o sile współczucia i działania.

Za każdą formę wsparcia – finansowego czy poprzez udostępnienie tej historii – składamy serdeczne podziękowania. Razem tworzymy siatkę bezpieczeństwa dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy najbardziej.

Dziękujemy za Wasze wielkie serca. ❤️🐾

Darowizn można również dokonywać bezpośrednio na konto bankowe fundacji.

Odbiorca: Fundacja ETNA

Tytuł: Darowizna na cele statutowe

94 1140 2004 0000 3302 8032 8330

Lub na numer BLIK: 575 491 204

Dla przelewów z zagranicy

PL94 1140 2004 0000 3302 8032 8330

BIC/SWIFT   BREXPLPWMBK
Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Terminy

Suma darowizn: 50zł