Ocalmy łapkę Białego – Razem przeciwko tragedii

Drogie Przyjaciółki i Przyjaciele,

W chłodne, zimowe dni, serca nasze rozgrzewa myśl o pomocy tym, którzy nie mogą prosić o nią sami. 🐱 Nasz mały przyjaciel, kot Biały, niedawno doświadczył tragedii, która zmieniła jego życie.

12 grudnia, w mroźny wieczór, Biały został potrącony przez kierowcę, który uciekł z miejsca zdarzenia. 😢 Na szczęście, sprawiedliwość zwyciężyła, a sprawca został złapany i pokrył koszty pierwszej wizyty lekarskiej.

13 grudnia to dzień kluczowy dla Białego – operacja tylnej łapki. Koszt to 600 złotych, a mimo że udało się zebrać potrzebną kwotę, to przed nami jeszcze wiele wyzwań. 🚑 Jeśli operacja się nie powiedzie, Biały będzie potrzebował amputacji łapki, co oznacza dodatkowe koszty i dalszą opiekę.

To, co dzieje się teraz, decyduje o przyszłości Białego. Jego droga do zdrowia może być trudna i pełna niewiadomych, ale nie musi być samotna. Wspólnie możemy pomóc mu wrócić do zdrowia. 🤝

Każda złotówka, którą przekażecie, to krok w stronę lepszego jutra dla Białego. Wasze wsparcie to nie tylko pomoc finansowa, ale przede wszystkim wyraz solidarności i empatii. 💖

Razem tworzymy wspólnotę, która może sprawić, że Biały znów zacznie mruczeć z radości, mimo bólu i strachu, który przeżył. 🐾💕