Beza nie może chodzić, błagamy o Twoją pomoc!

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc dla Bezy, kochanego Golden Retrievera, która znajduje się w dramatycznej sytuacji zdrowotnej. Beza, pełna miłości i radości, teraz potrzebuje nas wszystkich bardziej niż kiedykolwiek.

Beza to zaledwie roczna suczka, która swoim urokiem i ciepłem zdobyła serca swoich opiekunów. Niestety, jej życie zostało zdominowane przez nieustanny ból spowodowany ciężką dysplazją stawów biodrowych. Codziennie walczy z cierpieniem, które staje się coraz trudniejsze do zniesienia. Każdy jej krok jest bolesny, a jedyną nadzieją na normalne życie jest kosztowna operacja wszczepienia endoprotezy prawego oraz lewego stawu biodrowego.

Beza codziennie przyjmuje leki przeciwbólowe, lecz to jedynie tymczasowe rozwiązanie. Jej stan zdrowia gwałtownie się pogarsza, a bez pilnej interwencji medycznej, jej przyszłość jest niepewna. Operacja, którą ma przeprowadzić wybitny specjalista, prof. Bruno Peirone z Włoch, to jedyna szansa na życie bez bólu dla naszej ukochanej Bezy. Jednak koszty tej operacji są ogromne i przekraczają możliwości finansowe jej rodziny.

Podjeliśmy się zadania wsparcia Bezy i jej rodziny w tej trudnej chwili. Jednak bez Waszej pomocy nie jesteśmy w stanie zebrać potrzebnych funduszy na operację i dalszą rehabilitację. Każda, nawet najmniejsza wpłata, może uratować życie Bezy i pozwolić jej znów cieszyć się pełnią życia.

 

W imieniu Bezy i jej rodziny, błagamy o każdy gest wsparcia. Razem możemy sprawić, że Beza znów będzie mogła cieszyć się życiem i biegać bez bólu. 💖

Pomóżmy naszej Bezuni odzyskać zdrowie i radość życia! 🐶✨ Błagamy, nie pozostawiajcie jej samej w tej trudnej chwili! 🙏💔

Darowizn można również dokonywać bezpośrednio na konto bankowe fundacji.

Odbiorca: Fundacja ETNA

Tytuł: Darowizna Beza Pies

94 1140 2004 0000 3302 8032 8330

Lub na numer BLIK: 575 491 204

Dla przelewów z zagranicy

PL94 1140 2004 0000 3302 8032 8330

BIC/SWIFT   BREXPLPWMBK
Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Terminy

Suma darowizn: 50zł